Testy genetyczne GENODIET

Czas zabiegu:
skonsultuj się
Cena

Opis

GENODIET to narzędzie pozwalające stworzyć spersonalizowany plan żywieniowy na podstawie informacji zawartych w naszym kodzie genetycznym. Testy badają również uwarunkowania genetycznie odnośnie trybu życia, rodzaju aktywności fizycznej, a także pomagają zapobiegać związanymi z dietą chorobami takim jak Celiakia czy nietolerancja laktozy. Testy przygotowano w oparciu o badania naukowe o międzynarodowej renomie i wiedzę najwyższej klasy naukowców.
GENODIET jest prostym, bezpiecznym i bezbolesnym badaniem, do którego wystarczy pobranie próbki materiału genetycznego z policzka za pomocą patyczka wymazowego. GENODIET nie tylko zastępuje testy z krwi w kierunku nietolerancji pokarmowych czy określających stan zdrowia pacjenta, ale jest znacznie dokładniejszy i dostarcza bardziej szczegółowych informacji. Testu nie trzeba powtarzać, robi się go jeden raz na całe życie.

Dla kogo?

Test, wraz z raportem zawierającym konsultację ekspertów dostarczy Ci bezcenną wiedzę dotycząca:

  • twojego indywidualnego programu żywieniowego
  • zalecanego programu ruchowego
  • ważnych procesów metabolicznych
  • nadwrażliwości lub nietolerancji pokarmowych

Korzyści z zabiegu

Genodiet przynosi unikalną wiedzę o predyspozycjach organizmu oraz ważnych dla niego mechanizmach (metabolizm cholesterolu, witaminy D, kwasu foliowego, homocysteiny). Ocenia potencjał detoksykacyjny i antyoksydacyjny. Podpowiada jak wzmocnić system odpornościowy i minimalizować ryzyko chorób typu: cukrzyca, miażdżyca, otyłość, udar, zawał, nadciśnienie tętnicze itp. Pomaga stworzyć spersonalizowany program żywieniowy. Jest zapisem wytycznych dla konkretnego genotypu.