Mezoterapia igłowa

Czas zabiegu:
skonsultuj się
Cena
od 450 zł

Opis

Jest to technika rewitalizacji, zagęszczania, nawilżania i rozświetlania skóry.Stosowana z powodzeniem zarówno na skórę twarzy, ciała jak i owłosioną skórę głowy. Poprzez odpowiednią technikę nakłuć podaje się preparaty kwasu hialuronowego lub odpowiednie koktajle lecznicze (zawierające kwas hialuronowy, peptydy biometyczne, czynniki wzrostu, minerały, witaminy, aminokwasy, substancje lipolityczne) dostosowując zabieg do indywidualnych potrzeb.

Dla kogo?

Mezoterapia dedykowana jest dla skór w każdym wieku: suchych, wiotkich, pozbawionych blasku, skór z problemami typu cellulit, wypadanie włosów. Główne wskazania to:

  • suchość skóry, utrata jędrności, blasku, drobne zmarszczki (twarz, szyja, dekolt, dłonie)
  • wypadanie włosów
  • cellulit
  • rozstępy

Korzyści z zabiegu

Nawilżenie, rozświetlenie, zwiększenie napięcia skóry (twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, okolicy oczu), wypłycanie drobnych zmarszczek. Przede wszystkim, skóra, w sposób naturalny zostaje pobudzona do produkcji nowego kolagenu, czyli głównego białka podporowego skóry, które odpowiada za gładką, jędrną skórę. To genialna technika, mało inwazyjna, może być stosowana w każdym wieku. Najlepsze efekty daje wykonana w tzw. serii (około 5 zabiegów co 2-4 tygodnie).
Stanowi świetne przygotowanie do lata, słońca, wakacji, by pobudzić naszą skórę do „samoobrony”, jak i wspaniale dba o nią po ostrej zimie czy słońcu. Najlepsze rezultaty uzyskuje się wykonując zabieg w serii 3-5 zabiegów co 2- 4 tygodni, w zależności od użytego preparatu.