Laser Fraxel re:store

Czas zabiegu:
skonsultuj się
Cena
od 699 zł

Opis

Inteligentny laser Fraxel re:store do odnowy skóry o wysokiej skuteczności, bezpieczeństwie i przewidywalności, dostarcza rewolucyjne efekty zabiegowe dla wszystkich fototypów skóry, dla skóry twarzy i ciała, przy minimalnym zakłóceniu codziennego planu zajęć pacjenta. Technologia Fraxel  pozwala bardzo precyzyjnie zaaplikować światło lasera do skóry, dzięki inteligentnemu systemowi monitorowania i kontroli dawki energii. Podczas stosowania lasera Fraxel powstaje milion mikroskopijnej wielkości uszkodzeń w skórze, co odpowiada 25–30% jej powierzchni. Stosując laser Fraxel re:store , będący jedynym urządzeniem monitorującym przebieg aplikacji, podczas jednego zabiegu  poddawane jest od 10% do 48% powierzchni skóry. Większość pacjentów zauważy różnicę już w kilka dni po przeprowadzeniu zabiegu.

Dla kogo?

  • blizny trądzikowe
  • zmarszczki okolicy oczu
  • blizny pooperacyjne
  • rogowacenie starcze

Laser Fraxel re:store wykazuje znaczną wszechstronność w leczeniu wielu nieprawidłowości, w odniesieniu do różnych typów skóry i obszarów leczenia oraz zapewnia przewidywalną odnowę naskórka podczas każdego zabiegu. Oznacza to, że prawie wszyscy pacjenci odczują natychmiastową poprawę stanu skóry. Proces odbudowy włókien kolagenowych powoduje, że wynik leczenia nasila się w ciągu tygodni i miesięcy po zabiegu.

Korzyści z zabiegu

Badania kliniczne sugerują, że najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie 3-5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 2-4 tygodniowych. Rezultaty są natychmiastowe i postępujące. Światło lasera Fraxel pobudza również głębsze warstwy skóry do produkcji nowego kolagenu, którego wytwarzanie maleje z upływem lat, dzięki temu optymalny efekt jest zwykle widoczny po 2–3 miesiącach. Fraxel pozwala na odmłodzenie szyi i dekoltu, których nie poddawało się wcześniej dostępnym zabiegom. Prawdziwą zaletą zabiegu jest „wymodelowanie” włókien kolagenu w głębokich warstwach skóry. W związku z tym pacjent będzie doświadczał stopniowej poprawy oraz wygładzenia i poprawy napięcia skóry na przestrzeni roku po przeprowadzeniu serii zabiegów. Zmiany naskórka i włókien kolagenu spowodowane laseroterapią Fraxel są trwałe; jednakże słońce, upływ czasu i ciążenie niekorzystnie działają na efekty zabiegu.